Post Brutal: Zombie Action RPG

Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Hell Tap Entertainment LTD
Mobil cihazınız ile zombi oyunu oynamaya ne dersiniz?

Mobil cihazınız ile zombi oyunu oynamaya ne dersiniz?

Post Brutal: Zombie Action rol oyunu RPG tarzında geliştirilmiş olan aksiyon dolu oyunlarımızın arasında yer alıyor. Hell Tap Entertainment LTD şirketi tarafından geliştirilerek oyun severlerimizin beğenisine sunulmuş olan Post Brutal: Zombie Action RPG oyununda sizde zombiler ile dolu bir dünyada yer alın. Mobil cihazların gelişmesi ile bir çok mobil oyunda piyasaya girmiştir. Fakat oyunun çokluğu değil de kaliteli olması ve oynarken sıkılmamak daha önemli bir unsurdur.

Post Brutal: Zombie Action RPG oyunu da sıkılmadan oynayabileceğiniz sürükleyici bir hikayeye sahip olan bir mobil oyundur. City Zero şehri artık eskisi gibi insanlar ile değil de zombiler ile dolu bir şehir haline gelmiştir. Sizde bu zombiler ile dolu dünyanın içinde hayatta kalan bir kişisiniz. Göreviniz ise diğer hayatta kalan insanları bulup onlarla birlikte hareket etmek.

Zombilere karşı tek başınıza ayakta kalamayabilirsiniz. Bu sebeple diğer hayatta kalanlar ile birlikte hareket ederek zombilere karşı direnecek ve hayatınızı devam ettirmeye çalışacaksınız. Sizde zombileri öldürme keyfine erişmek istiyorsanız Post Brutal: Zombie Action RPG oyununa sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Post Brutal: Zombie Action RPG indir
DİĞER SÜRÜMLER